Skip to content

Verslo duomenų analitika

Verslo duomenų analitika – tai paslaugos, kurių rezultatas – įdėjos bet kokios veiklos tobulinimui ar naujoms įžvalgoms surasti. Mūsų teikiamas paslaugas galima nusakyti taip – padedame įmonėms gauti geresnius finansinius rezultatus. Tam mes panaudojame savo žinias ir turtingą patirtį finansų valdymo ir duomenų mokslo srityse (duomenų analitika yra tik maža šios srities sudedamoji dalis). Mes ne tik pateikiame naujų įdėjų, kaip pagerinti verslą, bet ir sukūriame reikalingus įrankius, kurie palengvina šį tikslą pasiekti – kuriame programinę įrangą, mašininius mokymosi modelius, konsultuojame dėl trečių šalių programinės įrangos panaudojimo jūsų versle.

Duomenų analitika – teikiamos paslaugos

Teikiame sekančias paslaugas:

  • Konsultacijos duomenų valdymo ir analizės klausimais (pradinė konsultacija nemokama)
  • Duomenų išsaugojimo / kaupimo sprendimai (Google Cloud Services)
  • Duomenų analizė / duomenų analizės pulto kūrimas
  • Mašininių mokymosi modelių kūrimas ir diegimas

Naudojami įrankiai

Duomenų analizei naudojame MS Excel, SQL ir Python programavimo kalbas bei „Tableau” programą. Duomenų vizualizacijai naudojame „Tableau” programą arba sukuriame individualizuotus vizualizacijos skydelius. Taip pat, esant poreikiui, yra naudojamas dirbtinis intelektas – kuriamas mašininio mokymosi modelis, kad įdarbinti jūsų duomenis.

Verslo duomenų analitika

Duomenų analitikas – kas jis toks?

Duomenų analitikas – tai žmogus, kurio veiklos tikslas rasti naujų analizuojamos veiklos įdėjų, patvirtinti hipotezes, aptikti nestandartinius nukrypimus nuo normos. Žodžiu, tai žmogus, kuris duomenų bazėje ieško tendencijų, dėsningumų ar duomenų bendrumo ar išskirtinumo. Duomenų analitika suteikia galimybę pamatyti realų atsakomybės ryšį tarp atliekamos veiklos ir jos rezultatų bei įdėjas ateities veiklai.

Verslo duomenų analitika

Verslo duomenų analitika padeda verslams veikti remiantis logika, o ne nuojauta ar jausmais. Ji leidžia pamatyti pasaulį tokį, koks jis realiai yra. Realybės matytas leidžia pasirinkti teisingas veiklos kryptis. Tai taupo didžiules lėšas ir laiką.

Duomenų analitikos kursai

Periodiškai rengiame analitikos kursus internetu. Norintys dalyvauti kursuose, gali užsisakyti mūsų naujienlaiškį. Susidarius pakankamam kiekiui dalyvių, gausite pranešimą elektroniniu paštu apie dalyvavimo šiuose kursuose galimybę. Daugiau galite sužinoti apsilankę mokymams skirtame puslapyje – duomenų analitikos kursai.