Skip to content

Dirbtinis intelektas

Kas yra dirbtinis intelektas?

Dirbtinis intelektas daugeliui atrodo labai mistiškai. Realybėje – tai mašinos sugebėjimas mokytis dirbti su duomenimis, kurie buvo naudoti mašinai mokytis. Čia terminas „mašina” reiškia programą, kuri naudoja matematinius statistinius mokelius. Tam, kad mokytis, programa turi būti apmokyta su dideliu kiekiu duomenų. Kai programa yra apmokyta, ji pagal išsaugotus statistinius duomenis gali dirbti su naujais duomenimis, kurių dar nematė – statistiškai nežinomus duomenis prilygina duomenims, su kuriais mašininis modelis buvo apmokytas. Taigi, iki šiol dirbtinis intelektas gali tik atkartoti išmoktą informaciją, net negali kurti ar savarankiškai mąstyti. Todėl terminas „dirbtinis intelektas” nėra visiškai tikslus. Manoma, kad bent jau keliasdešimt metų ši technologija savarankiškai mąstyti dar negalės, nes tam trūksta skaičiavimo išteklių (atminties ir skaičiavimo pajėgumų), o ir pati sritis dar (nors milžinišku greičiu) vystosi.

Nepaisant to, kad „dirbtinis intelektas” negali, tikrąja to žodžio prasme, „mąstyti”, labai stipriai palengvina monotonines žmonių atliekamas užduotis.

Mūsų teikiamos dirbtinio intelekto panaudojimo paslaugos

Mes teikiame įvairias dirbtinio intelekto panaudojimo paslaugas.

Dokumentų skaitmeninimas

Esame sukūrę sąskaitų skaitmenizavimo sprendimą, kuris yra skirtas apskaitos dokumentų duomenų nuskaitymui. Įmonėms pageidaujant galime pritaikytis šį mūsų sprendimą kitokių dokumentų skaitmeninimo procesui.

Dirbtinis intelektas ir duomenų analizė

Duomenų analizė gali būti atliekama periodiškai. O galima sukurti dirbtinio intelekto modelius, kurie pastoviai analizuotų duomenis su konkrečiu tikslu. Tokiu atveju duomenų analizė ir mašininis mokymąsis (DI sritis) duoda sinergiją. Galime padėti sukurti mašininio mokymosi modelius, kurie efektyvintų jūsų veiklą.