Skip to content

Sąskaitų skaitmeninimas (sąskaitų skaitmenizavimas)

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimas – tai procesas, kai automatizuotu būdų, pasinaudojant dirbtiniu intelektu, yra nuskanuojami sąskaitos duomenys. Į sąskaitų faktūrų skaitmeninimo sąvoka gali pakliūti ir sąskaitos išsaugojimas elektroniniu formatu.

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimas leidžia kartais pagreitinti apskaitos procesą, nes didžiausią laiko dalį vedant buhalterinę apskaitą užima būtent pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į apskaitos programą.

Mūsų įmonės sukurta programa „Išmani Sąskaita” yra skirta dokumentų nuskaitymui nuo PDF dokumentų ir nuo sąskaitų, išsaugotų paveiksliukų formatu (pvz., JPG formatu). Sąskaitas galima įkelti prisijungus prie programos arba siunčiant sąskaitas elektroniniu paštu. Sąskaitos kartu su nauskaityta informacija yra išsaugomos programoje ir visą šią informaciją galima lengvai eksportuoti į failus (Excel, XML formatais) arba pasinaudojant API (duomenys pateikiami JSON formatu).

Sąskaitų skaitmeninimo nauda

  • Reikia keleta kartų mažiau personalo tam pačiam apskaitos dokumentų kiekiui suvesti;
  • Greitas apskaitos duomenų parengimas;
  • Mažesnė klaidų tikimybė;
  • Darbuotojai patiria mažiau įtampos darbo metu, nes procesas daug paprastesnis.

Kaip veikia sąskaitų skaitmeninimas?

  1. Kiekvienam klientui yra parengiamas atsiras serveris (dėl kibernetinio saugumo), kuriame yra suvedami ir saugomi dokumentai (dokumentų archyvas).
  2. Vartotojas/vartotojai baigia dokumentų suvedimo į sistemą procesą, kuri pradeda sistemos dirbtinis intelektas, nuskaitydamas sąskaitų duomenis. Vartotojui reikia tik patikrinti ir patvirtinti suvedimą.
  3. Skaitmenizuotus duomenis galima eksportuoti į kitas sistemas eksportuojant failais ar per API sistemą. Šis žingsnis turi būti individualizuotas kiekvienam atvejui, jį padaro mūsų programuotojai.

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimas – kaina

Kaina priklauso nuo nuskaitomų dokumentų kiekio.

Įkeliamų dokumentų kiekis vnt. mėnesįVidutinė dokumento kaina, Eur
<= 250249 Eur fiksuota kaina (į kainą įeina nuo dokumentų kiekio priklausanti kainos dalis)
<= 1.0000,30
<= 2.0000,27
<= 3.0000,26
<= 5.0000,19
<= 7.0000,17
<= 10.0000,16
> 10.0000,10