Skip to content

Verslo planų rengimas

Verslo planų rengimas yra svarbus verslo vystymo įrankis. Jis gali būti mažiau detalus, bet parengtas turint galvoje kelias veiklos alternatyvas, jei įmanom numatyti galimus scenarijus. Scenarijus numato prognozuojami pavojai. Kalbama ne apie verslo plano kokybę, bet apie tai, kiek detalus ir tikslus jis turi būti. Kartais yra skiriama per daug dėmesio ir laiko parengti įdealiam verslo planui. Deja, šiais laikais labai svarbus yra įdėjų įgyvendinimo greitis. Esant dideliam verslo greičiui, situacija dažnai keičiasi ne mėnesiais bet dienomis. Todėl verslo plano rengimas turi atitikti jo rengimo tikslus ir jo rengimui reikalinga sugaišti minimaliai įmanoma laiką.

Investicinių projektų rengimas

Investicinių projektų rengimą galima priskirti verslo planų kategorijai. Jo metu yra planuojamos investicijos ir prognozuojama jų graža ir atsipirkimo terminai. Dažnai verslo planas ir yra ivesticinio projekto rengimas. Tiksliau, jei verslo planas būtų apskritimas, tai investicinio projekto planas būtų dar vienas, tik mažesnis apskritimas verslo plano apskritime.

Biudžetų rengimas

Biudžetai – tai verslo planai, kurių paskirtis – verslo pajamų ir kaštų kontrolė. Jame didžiausias dėmesys yra skiriamas ne aiškinamajai daliai, bet skaičių lentelėms. Pajamos ir sąnaudos yra labiau detalizuotos ir lentelių formatas leidžia vėliau matyti planuotus ir faktinius duomenis šalia vienas kito. Dažnai biudžetai yra skaitmeninių programų pavidale – tai gali ir Excel failai, sujungti automatiniais ryšiais su duomenų bazėmis, arba specializuotos apskaitos programos, kurios generuoja / eksportuoja planuotų ir faktinių duomenų palyginimą.

Mes galime sukurti automatizuotas ar pusiau automatizuotas biudžetų valdymo sistemas Jūsų verslo valdymui. Automatizuotos sistemos leidžia kontroliuoti verslą realiu laiku, kad yra svarbu, kad einamas apskaitos laikotarpis būtų užbaigtas su ne mažesniu, nei planuotu veiklos rezultatu.

Jei Jūsų tikslas – pritraukti finansavimą

Su mūsų parengtu verslo planu ir mūsų konsultacijomis, Jūs lengvai parodysite potencialiam skolintojui, kad Jūs esate puikus investicijų partneris. Taip pat mes Jums padėsime sugeneruoti naujų įdėjų savo verslo pelningumui padidinti.