Skip to content

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas („native”, „iOS”) jūsų verslo augimui

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas („iOS”) naudojant „Swift” programavimo kalbą

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas padės perkelti jūsų verslą į skaitmeninį amžių ir suteiks galimybę įgyti konkurencinį pranašumą išnaudojant naujausias IT technologijas? Pasiruošę, tik nežinote kaip pradėti? Jūsų paieškos baigiasi čia! Esame mobiliųjų programėlių kūrimo specialistai, kuriantys „iOS” („Apple”) mobilias programėles. Mobiliųjų aplikacijų kūrimui naudojame „Swift” programavimo kalbą. Tai plačiai vadinamos “native” mobilios programėlės. Nepailstamai siekdami tobulumo, jūsų programėlės koncepciją paversime apčiuopiama realybe, teikdami pirmenybę nepriekaištingam veikimui ir į vartotoją orientuotam dizainui.

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Kuom jūsų verslui yra naudingos iOS mobiliosios programėlės?

Klausiate, kodėl verta rinktis “native” „iOS” mobilių programėlių kūrimą? “Native” mobiliosios programėlės sklandžiai veikia „iOS” ekosistemoje. Jau pats terminas “’native’ mobiliųjų aplikacijų kūrimas” nusako, kad programuojant tokias programėles yra naudojama programavimo kalba, kuri yra naudojama pačios “Apple” kompanijos visuose jų gaminamuose prietaisuose. Tai užtikrina, kad naudotojai galėtų mėgautis intuityvia ir sklandžia patirtimi, puikiai pritaikyta jų „Apple” įrenginiams. Kuriame programas, naudodami „Swift” – pažangiausią „Apple” programavimo kalbą, garsėjančią savo greičiu ir efektyvumu, kurios ne tik yra žinomos savo greitoveika, bet ir suteikia galimybę laisvai ir lanksčiai įgyvendinti bet kokias įdėjas, todėl jas lengva prižiūrėti ir atnaujinti.

Dirbtinio intelekto (DI) galios atskleidimas

Tačiau mūsų pasiūlymai neapsiriboja įprastinėmis programėlių kūrimo paradigmomis. Suteikiame jums galimybę sklandžiai integruoti dirbtinio intelekto (DI, plačiau žiūrėkite dirbtinis intelektas) sprendimus į savo „iOS” programėlę. Nesvarbu, ar tai būtų dirbtinio intelekto valdomų pokalbių robotų (angl. “Chat bot”) diegimas siekiant supaprastinti klientų bendravimą, ar duomenų analitikos galimybių panaudojimas, siekiant numatyti naudotojų elgseną, ar vaizdų atpažinimo (“OCR” ir “Computer Vision”) galimybių diegimas siekiant veiklos efektyvumo, mūsų patirtis dirbtinio intelekto integravimo srityje suteikia jums galimybę padidinti savo programėlės galimybes ir suteikti vartotojams personalizuotą patirtį. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas, panaudojant dirbtinio intelekto galimybes, suteiks jums didžiulį pranašumą. Jei jus domina platesnės technologijų diegimas jūsų versle, mes galime padėti, kadangi programavimo paslaugos mūsų įmonėje apima ne tik mobiliųjų aplikacijų kūrimą. Verslo aplikacijų kūrimas yra taip pat viena iš pagrindinių mūsų veiklų. Galime sukurti vientisą sistemą, susidedančią iš tokių sprendimų, kaip CRM, apskaitos programų integracijų ir pan.

Pradėti mobiliosios programėlės kūrimą dar niekada nebuvo taip paprasta. Kreipkitės į mus jau šiandien, kad susipažintumėte su išsamiu mūsų paslaugų rinkiniu ir sužinotumėte, kaip bendradarbiaudami galime paversti jūsų programėlės viziją apčiuopiamu šedevru. Turėdami turtingą programavimo patirtį ir gebėjimą sklandžiai integruoti dirbtinio intelekto technologijas, esame pasiruošę lydėti jus kiekviename žingsnyje skaitmeninių inovacijų ir neprilygstamos sėkmės link.

Atminkite, kad jūsų verslo ateitis yra jūsų klientų rankose. Nepraleiskite progos sužavėti ir sudominti savo auditoriją specialiai jos poreikiams sukurta mobiliąja programa, kurią sukurs mūsų patyrę ekspertai. Leiskimės į šią kelionę kartu, kad jūsų programėlė ne tik atitiktų, bet ir pranoktų išrankių šiuolaikinių vartotojų lūkesčius.