Skip to content

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas yra paslauga, kuri apima gana platų spektrą sprendimų. Tai gali būti šabloninės svetainės instaliavimo ir konfigūravimo paslauga. Kitu atveju tai gali būti unikalaus dizaino kūrimas ir dizaino pavertimas turinio valdymo sistemos šablonu. Dar kitas variantas – visiškai unikalaus funkcialumo programavimas kartu su unikaliu dizainu. Galimi ir kiti variantai. Bet geriausia pradėti nuo klausimo : Ką aš noriu pasiekti? Žemiau pateikiame keletą atsakymų variantų.


Jums reikalinga (paspauskite nuorodą žemiau):


Internetinių svetainių kūrimas – ką Jūs norite pasiekti?

Ar norėtumėte, kad Jūsų svetainė būtų gerai randama ir reikalautų mažesnio marketingo biudžeto lankytojams pritraukti?

SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) padeda ženkliai sutaupyti (o kartais ir visai išvengti) reklamos išlaidų. Tam, kad Jūsų svetainė pakliūtų tarp pirmųjų dešimties internetinės paieškos rezultatų, Jūsų svetainė turi nugalėti konkurentus daugelyje dalykų. Šiais laikais sunku surasti žmogų, kuris nežinotų, kas yra SEO. Visi optimizuoja savo svetaines. Bet prizinės vietos yra tik 10.

Ar žinojote, kad jei svetainės programinis kodas yra netvarkingas, su klaidomis ar jo yra per daug, lyginant su informatyvaus teksto kiekiu, tai tokiu atveju pasiekti gerą SEO yra praktiškai neįmanoma. Kodėl? Ogi todėl, kad klaidų nebuvimas ir svetainės greitoveika yra vieni iš svarbiausių interneto paieškos sistemų keliamų reikalavimų. (savo svetainės greičio įvertinimą galite gauti pasinaudodamis Google speed insights) Paimkime „WordPress” turinio valdymo sistemos (tai gali būti bet kuri TVS). Kiekvienas papildomas įdiegtas modulis (angl. „plugin”, „module”) papildo jau esamą programinį kodą. Kuo mažesnis ir efektyvesnis programinis kodas, tuo didesnė gretoveika. Ypatingai stipriai TVS gretoveiką veikia dizaino šablonai. Jie yra kuriami plačiam vartotojų ratui. Kad būtų galima pritaikyti be programavimo žinių šabloną konkrečiai svetainei, yra pridedama labai daug programinio kodo, kas labai sulėtina svetainės darbą. Labai dažnai šablonai turi programavimo klaidų, kurias ištaisyti yra gana sudėtinga, nes kuo didesnė konstrukcija, vienas elemento koregavimas įtakoja visus kitus elementus. Taigi, geriausias būdas yra užsakyti specialiai Jums skirtą dizainą ir jį specialiai Jums suprogramuoti. Tai yra didžiulis pranašumas prieš konkurentus.

Tiesa, ar žinojote, kas Google Adwords PPC reklama kainuoja daug brangiau, jei svetainė neatitinka daugelio SEO reikalavimų?

Ar norėtumėte elektroninės parduotuvės?

Internetinių svetainių kūrimas taip pat apima elektroninių parduotuvių kūrimą. Svarbiausi klausimai sau prieš užsakant elektroninės parduotuvės kūrimą yra sekantys:

  • Kiek produktų planuojama turėti parduotuvėje?
  • Kiek produktai yra panašūs tarpusavyje? Arba kitaip – kiek produktų kategorijų?
  • Kokiais būdais reklamuosiu savo elektroninę parduotuvę?
  • Kokiu būdu suvesiu produktus? Ar norėsiu, kad produktai atkeliautų iš tiekėjo sistemos automatiškai? O gal suvesiu visus produktus rankiniu būdu?
  • Kokiu būdu klientai atsiskaitys už prekes?
  • Kokį biudžetą galėsiu skirti sistemos priežiūrai?

Mes savo kleintams siųlome rinktis vieną iš dviejų sprendimo variantų:

  • „WordPress Woocommerce” elektroninę parduotuvę, skirtą mažoms įmonėms;
  • Specialiai kurtą elektroninę parduotuvę, kuriai kurti naudojame „Laravel” ar „Django” programavimo karkasą. Tokia parduotuvė tinka labiau didesnėms elektroninėms parduotuvėms arba parduotuvėms, kuriose yra parduodami specifiniai produktai.

Ar norėtumėte išskirtinio dizaino svetainės, kuri atspindėtų Jūsų produkto ar paslaugų kokybę ir išskirtinumą?

Mūsų specializacija yra duomenų mokslas ir programavimas. Todėl kurdami gražią unikalaus dizaino svetainę, mes pasitelkiame į pagalbą UX/UI dizainerius. Jums niekuo rūpintis nereikės, viską mes atliksime patys. Jums tik reikia pasakyti, kas patinka, o kas ne. Bet ir tai padaryti bus labai lengva, kadangi reikės atsakyti į konkrečius klausimus ir daugiausia reikaligas „taip/ne” tipo atsakymas.

Mūsų kurta svetainė visiškai atitiks dizainerio pieštą dizainą ir svetainės veiks ypatingai greitai. Tai reiškia, Jums tai taps efektyviu marketingo įrankiu.