Skip to content

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimo programa (apskaitos programa) „Išmani Sąskaita”

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimo programa „Išmani Sąskaita” (sąskaitų faktūrų skaitmeninimas) suminės apskaitos procesą galite atlikti nuo kelių iki keliolikos kartų greičiau ir lengviau nei su kitomis rinkoje esančiomis apskaitos sistemomis. Ši buhalterinės apskaitos programa įdealiai tinka apskaitos paslaugas teikiančioms įmonėms.

Keletas buhalterinės apskaitos programos „Išmani sąskaita” naudų:

  • apskaitos duomenų nuskaitymas nuo pirminių apskaitos dokumentų realiu laiku;
  • unikalus apskaitos duomenų suvedimo proceso supaprastinimas;
  • patogus banko operacijų importas;
  • ypač patogus naujos įmonės pradinių duomenų suvedimas;
  • ypač patogus ilgalaikio turto pradinių likučių suvedimo ir apskaitos procesas;
  • elektroninių dokumentų archyvas;
  • apskaitos užduočių atlikimo sekimo įrankis, leidžiantis stebėti atskirų įmonių apskaitos situaciją viename lange;
  • paprastas ataskaitų generavimas;
  • lengvas programos perjungimas tarp skirtingų įmonių, kurioms vedama apskaita;
  • programa prieinama iš bet kur, kur yra internetas.

Esant poreikiui buhalterinę apskaitos programą „Išmani sąskaita” galima naudoti tik pradinių apskaitos dokumentų duomenų nuskaitymui. Duomenys tokiu atveju yra prieinami per API.

Esant poreikiui, galimas duomenų importas iš kitų apskaitos sistemų ir eksportas į kitas buhalterinės apskaitos programas.

Sąskaitų faktūrų skaitmeninimo programa „Išmani Sąskaita” – kaip tai veikia?

Be abejo, tikram apskaitos procesų automatizavimui reikėtų automatizuoti ir kitus procesus, kaip pavyzdžiui, buhalterinių įrašų darymą, mokestinių ataskaitų generavimą, apskaitos darbo organizavimo įrankiai, supaprastinti procesai, lengvas naujų darbuotojų apmokymas ir t.t. (mūsų įmonės sukurta buhalterinė apskaitos programa „Išmani sąskaita” turi visus aukščiau minėtus komponentus).

Sąskaitų duomenų nuskaitymo programa „išmani sąskaita” yra specialiai kurta įmonėms, kurios teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, kurių reikalavimai yra didesni, nei apskaitos programų, skirtų vienos ar keleto įmonių apskaitos vedimui. Sąskaitų skaitmeninimo metu dokumentai yra išsaugomi skaitmeniniame formate, kas labai palengvina greitą reikiamo dokumento radimą. Prie kiekvieno dokumento yra galimybė rašyti paklausimus dėl dokumento įmonės vadovui. Dokumentai, kol juose yra neaiškumų, gali būti saugomi atskirame neaiškių dokumentų skyriuje. Dėl to, kilus neaiškumams, nestringa dokumentų suvedimo į apskaitą procesas, su dokumentais, turinčius neaiškumų galima dirbti vėliau. Taip pat apskaitos programa „Išmani sąskaita” turi ypatingai patogų įrankį naujos įmonės pradinių apskaitos likučių suvedimui (tiek ilgalaikio turto, ilgalaikio turto kortelių, tiek kitų didžiosios knygos sąskaitų).

Mėnesio nuomos kaina priklauso nuo apskaitos dokumentų kiekio. Jis yra paskaičiuojamas pagal dirbtinio intelekto skanuotų dokumentų kiekį.

Pradžioje yra sudaroma paslaugų teikimo sutartis ir yra atliekami programos parengimo darbai. Užsakovas gali nuskaityti sąskaitų faktūrų duomenis neribotam kiekiui įmonių.